piątek, 1 kwietnia 2016

Szydełkowe obrabianie materiału

Ruszyło nasze kółko robótkowe. Już dwa spotkania za nami.. Mam nadzieję, że będziemy spotykać się systematycznie i każde z tych spotkań będzie interesujące i inspirujące.
Na kolejne spotkanie przygotowałam już tkaninę obrobioną szydełkiem, ponieważ to będzie motyw przewodni spotkania. Szydełkowe obrabianie materiału.Zaczęłam też kolejne małe hafty. Tym razem będą to kwiaty.


Kwiaty w wazonach to dobry motyw na poprawę nastroju. Nie ja jedna tak myślę, prawda ?

4 komentarze:

 1. Anusiu, super, że pokazujesz, jak obrobić materiał kordonkiem na szydełku. W przypadku kanwy jest to ułatwiona sprawa, bo robi się to równiutko, ale z innymi materiałami, już jest trudniej, chyba że dojdziesz do wprawy.
  Pozdrawiam poświątecznie,)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w przypadku innych materiałów radzę sobie doskonale. Mam sporą praktykę. Jak nadarzy się okazja, pokażę, jak to wygląda w moim wykonaniu. Większą trudność sprawia mi dopasowanie wzoru do ilości oczek.. Ale to też nie jest coś, z czym nie dałabym rady. :))

   Usuń
 2. Ale cudo :D Mam nadzieję, że po naszym najbliższym spotkaniu też będziemy umiały (choć troszkę) tak pięknie obrobić materiał.
  Czekam niecierpliwie na dalsze zdjęcia postępów z haftem, bo bardzo je lubię, a i sam proces tworzenia jest interesujący.

  OdpowiedzUsuń